Bohaterowie v-mundialu „pod lupą”

0 Comments

WYDANIE SPECJALNE WE WSPÓŁPRACY ZE „SPORTHIREK”

25. Stycznia 1921 rok, Pozsony

Do XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft pozostały niespełna dwa tygodnie (zaczynamy już 6-ego lutego) i wraz z zaprzyjaźnionym węgierskim kurierem sportowym „Sporthirek” zleciliśmy dokładną analizę przeprowadzoną przez specjalistów, osoby związane z futbolem w mikronacjch, a także zwykłym fanami…

Prezentacja drużyn z GRUPY A

Niezaprzeczalnym liderem grupy, jest aktualny mistrz 45. sezonu MUP, reprezentacja Hasselandu, drużyna powstała w 1915/2015 roku, trenerem jest znany w mikroświatowej piłce Pan Cyber Smith (Cyber_smith), nr. 5 w rankingu trenerów(według ranking Xpert11), siła drużyny to 11 belek, forma oceniana jest na 13 belek, zawodników 15, średnia wieku 26 lat, wartość drużyny to 42 miliony econów, ostatnie pięć meczów to dwa zwycięstwa, dwie przegrane, jeden remis.

Niezaprzeczalnym liderem grupy, jest aktualny mistrz 45. sezonu MUP

Drużyna Loardii – założona w 1918/2018 roku, prowadzona przez trenera Pana Kubę Hogh-Sedovskiego (Janek_janiak) , nr. 39 w rankingu trenerów, siła drużyny to 8 belek, forma oceniana jest na 11 belek, zawodników 20, średnia wieku 27 lat, wartość drużyny to 46 milionów econów, pięć ostatnich meczów to cztery zwycięstwa, jedna przegrana.

Drużyna Palatynatu Leocji została założona w roku 1921/2021, to jedna z najmłodszych drużyn, prowadzona przez trenera Piotra vel Bociana (BocianPW), nr. 66 w w rankingu trenerów, siła drużyny oceniana na 8 belek, forma szacowana na 13 belek, zawodników 22, średnia wieku 25 lat, wartość drużyny to 17 milionow econów, pięć ostatnich meczy to dwie porażki, trzy wygrane, wyniki te drużyna osiągnęła w meczach towarzyskich. Mecz mundialowe będą pierwszymi oficjalnymi spotkaniami leockiej kadry.

Slawonia reprezentacja zadebiutowała w roku 1916/2016, prowadzona jest przez dobrze znanego nad Dunajem trenera Ludo Tomovica, (StasiuKrzeptowski) brak danych rankingowych, siła drużyny oceniana na 10 belek, forma na 9 belek, zawodników 16, średnia wieku 26 lat, wartość drużyny to 38 milionów econów, pięć ostatnich meczów to dwa zwycięstwa, jedna porażka i dwa remisy.

Poznajmy zatem opinię kibiców…

-Hasseland nie powinien mieć problemów z wyjściem z grupy… O drugie miejsce powalczy Slawonia z Loardią – Mówi dla nas cichy wielbiciel slawońskiej kadry Pan Augenleitner z Sankt Pölten.

-Mam nadzieje ze w finale będzie Teutonia vs Loardia – Toz kolei słowa fanki piłki kopanej rodem ze Srebrnego Rogu.Teutonia

-OK, ale z grupy A to się …(pomyliły)… państwa na „L„. – słyszymy w odpowiedzi kibiców Leocji

Prezentacja drużyn z GRUPY B

Drużyna Bialenii – rok założenia 1919/2019, prowadzona przez trenera Thomasa von Lisendorffa (Thomas1984), znanego na Dunajem z prowadzenia sarajevskiej Olimpii, brak danych rankingowych. Drużyna Bialenii to zwycięzca Dywizji B. 45. sezonu, siła drużyny oceniana jest na 9 belek, forma na 10 belek, zawodników 21, średnia wieku 29 lat, wartość drużyny to 24 miliony econów, pięć ostatnich spotkań to jeden remis, cztery zwycięstwa.

Kadra Cesarsta Teutonii (nazwa w systemie X11 jest myląca) założona w 1915/2015, drużynę prowadzi Pan Henryk Leszczyński (Leperr), nr. 17 w rankingu trenerów, Drużyna Teutonii to aktualny wicemistrz 45. sezonu MUP, siła drużyny oceniana na 12 belek, forma na 14, zawodników 18, średnia wieku 28 lat, wartość drużyny to 88 milionów econów, pięć ostatnich meczów to trzy zwycięstwa, dwie przegrane.

Starosarmacja…prowadzona przez powracającego do tej funkcji Vanderleia… de la Sparasana który, kadrę objął na dwa tygodnie przed turniejem(!).

Starosarmacja to jedna z najstarszych drużyn, rok założenia 1907/2007, prowadzona przez powracającego do tej funkcji Vanderleia à la Triste von Hagsen de la Sparasana (Novakovsky), który kadrę objął na dwa tygodnie przed turniejem(!). brak danych rankingowych, siłę drużynę szacuję się na 11 belek, forma na 10 belek, zawodników 16, średnia wieku 29 lat, wartość drużyny to 39 milionów econów, pięć ostatnich meczy to cztery porażki i jedno zwycięstwo.

Drużyna Voxlandu rok założenia 1916/2016, zespół prowadzi trener Joahim von Ribertrop (Pizmaczek11), nr. 68 w rankingu trenerów, siłę drużyny ocenia się na 7 belek, formę na 8, zawodników 21, średnia wieku 30 lat, wartość drużyny to 8 milionów econów, pięć ostatnich spotkań to jedno zwycięstwo i cztery porażki.

Opinie kibiców…

-Teutończycy zmiażdżą w grupie rywali! Tego jestem pewien! – rzekł Herr Mieczysław z Krakowa.

-Sziet, a zapowiadalo sie tak dobrze… Beznadziejna ta grupa – takie epitety zasłyszano zaś w voxlandzkim barze.

Na bialeńskiej ziemi żaden z przechodniów nie zareagował na zadane pytania… Nie wiemy czy to było spowodowane niechęcią do osoby dziennikarza, czy „cisza przed burzą”. Będziemy informować „na bieżąco”.

-Raczej niewiele zwojujemy na tym Mundialu i celem nadrzednym i w zasadzie jedynym, jest unikniecie zupelnej kompromitacji. – Czyżby w Starosarmacji nie wierzono w sukces?

Prezentacja drużyn z GRUPY C

Nasza reprezentacja, pod wodzą prezesa AWFP, Heinza-Wernera Grünera rozpocznie turniej meczem z drużyną Dreamlandu, kierowanego przez jednego z najbardziej znanych trenerów w mikroświecie Pana Michała Michaelusa(Michaelus), pozycja nr. 38 w rankingu trenerów, drużyna założona w 1910/2010 roku, siła drużyny to 11 belek, forma 14 belek, ostatnie pięć meczów to dwie przegrane, zwycięstwo, dwa remisy, zawodników 17, średnia wieku 28 lat, wartość drużyny w econach to 51 milionów.


Kolejnym rywalem Austro-Węgier będzie Baridas, drużyna założona w 1913/2013 roku, trenerem jest Pan Albert Felimi-Liderski (Albid), pozycja nr 17 w rankingu trenerów, siła drużyny to 12 belek, forma szacowana jest na 11 belek, ostatnie pięć spotkań to mecze zwycięskie, zawodników 18, średnia weku 28 lat, wartość drużyny w econach to 81 milionów.

„…a o Baridasie nie wspomnę- jest po prostu zbyt mocna na naszych. Obym się mylił, ale wolę za wczasu ostudzić zapał.


Trzecim rywalem drużyny z nad Dunaju jest ekipa Sclavinii prowadzona przez Pana Przemka Przemka (Przemek_H), pozycja nr 7 w rankingu trenerów, siła drużyny to 7 belek, forma szacowana jest na 16 belek, ostatnie pięć meczów to same porażki, zawodników 17, średnia wieku 20 lat, wartość w econach 73 miliony.

Kadra Austro-Węgier to oczywiście gospodarz Mikrowelt-Meisterschaft, rok założenia 1920/2020, drużynę poprowadzi trener Heinz-Werner Grüner (Mariochives), nr. 39 w rankingu trenerów, najbardziej rozpoznawalna postać nad Dunajem, prezes Austro-Wegierskiej Federacji Piłkarskiej, trener z bardzo dobrym warsztatem, trzecie miejsce w sezonie 45. w dywizji B, siłę drużyny ocenia się na 9 belek, formę na 12, zawodników 21, średnia wieku 26 lat, wartość drużyny to 35 milionów econów, pięć ostatnich meczów to dwie przegrane, dwa zwycięstwa, jeden remis.

I kilka opinii kibicowskich…

-Wyjść z grupy będzie niezwykle ciężko… Kadra Dreamlandu, a o Baridasie nie wspomnę- jest po prostu zbyt mocna na naszych. Obym się mylił, ale wolę za wczasu ostudzić zapał. – podsłyszano w kręgach zespołu Monarchii

– Tym razem przystepujemy do niego z pozycji obronców tytulu, zatem presja jest niewatpliwie najwyzsza z mozliwych. Czy powtórka sukcesu jest mozliwa? Tak… – słowa baridajskiego członka sztabu szkoleniowego.

-Realistycznie drugie miejsce wydaje sie naszym planem minimum. A w fazie grupowej to juz nigdy nic wiadomo. – Dreamlandczycy wierzą w końcowy sukces, choć wiedzą, że nie będzie łatwo

Prezentacja drużyn z GRUPY D

Drużyna Pustkowi Gellonii – rok założenia 1919/2019, drużynę prowadzi trener Pan Prokrustes (Skarbniq), jedna z najbardziej rozpoznawalnych person w mikroświecie, brak danych rankingowych, ostatni sezon Pustkowia ukończyły na czwartej pozycji w dywizji B, siłę drużyny ocenia się na 8 belek, formę na 13 belek, zawodników w drużynie 17, średnia wieku 25 lat, wartość w econach 35 milinów, pięć ostatnich meczów to jedna przegrana,, jeden remis, trzy zwycięstwa.

Ekipa Skarlandu założona w 1920/2020. zespół prowadzi trener Miguel Jorge de Catalan vel Michał Jerzy Potocki (Rokusz), postać barwna i znana nad Dunajem, polityk i namiestnik, jako trener cechuje się dużą pewnością siebie ale też dobrym warsztatem trenerskim, siłę drużyny ocenia się na 8 belek, formę na 11, zawodników 17, średnia wieku to 27 lat, wartość drużyny to 18 milionów econów, pięć ostatnich spotkań to dwie przegrane i trzy zwycięstwa.

Mamy gotowe taktyki i skład. Motywacja jest, wola walki jest, siła jest. Naprzód Skarlandzie !!!

Drużyna Trizondalu z rokiem założenia datowanym na 1914/2014, kadrę prowadzi znany w mikroświatowej piłce trener Robert Dąbski (RDabski), aktualnie nr. 31 w rankingu, Trizondal zakończył sezon 45 na czwartym miejscu w dywizji A, siłę drużyny ocenia się na 10 belek, formę na 13, zawodników 14-tu, średnia wieku 25 lat, wartość drużyny 63 miliony econów, pięć ostatnich meczów to jedno zwycięstwo, cztery porażki.

I na koniec Wandystan, rok założenia 1912/2012, drużynę prowadzi towarzysz Helmut Walterycz (Karakachanow), nr. 19 w rankingu trenerów, siła drużyny to 12 belek, forma 11, zawodników 18, średnia wieku 26 lat, wartość drużyny to 62 miliony econów, pięć ostatnich spotkań to trzy porażki, jeden remis, jedno zwycięstwo.

I ponownie zasłyszane komentarze:

Gramy aby wygrać. 100% przygotowania, 100% walki, 100% funduszy na to aby wygrać. … Obiecuję dołożyć wszelkich starań aby wygrać, wyjść z grupy, i walczyć o zwycięstwo w fazie pucharowej. Mamy gotowe taktyki i skład. Motywacja jest, wola walki jest, siła jest. Naprzód Skarlandzie !!! – sztab szkoleniowy Skarlandu pełen wigoru i optymizmu

-Kiedy pierwszy raz zobaczyłem koszyk w którym gra Skarland, przestraszyłem się. Jednak teraz wiem, że to moi przeciwnicy powinni sie obawiać. – I raz jeszcze opinia sztabu…

-Oczywiście nie mamy szans na żaden sukces – będziemy jak zwykle grac na swoim dobrym poziomie i starać sie unikać mega kompromitacji. – W Gellonii nie ma hurra optymizmu.

-Głównym celem jest solidna gra w duchu wandyzmu-żenadyzmu, aby robotnikom v-świata pokazać jakie wewnętrzne szczęście daje ponieść się walce z monarchofaszyzmem. – A tak widzą sprawę gry w v-mundialu w Wandystanie.

Opracował Targersdorfi Borisz, Korekta i zebranie opinii HWG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

W Teutonii i Sclavinii wielkie ściganie

0 Comments

Eldorat, 17 stycznia 1921r. Kolejna już edycja rajdów zakończona. Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier to wydarzenie bez precedensu. Łączy narody, nie dzieli, ale i wzbudza ogromne pokłady adrenaliny u wszystkich zainteresowanych taką formą rywalizacji... Tym razem rajdowcy…

Sportblatt – tydzień w piłce

0 Comments

Tydzień w piłce (28.08-03.09) Liga Orientyki FK Austria Wiedeń vs. Bukowina Czernowitz 0:3 (0:3) Kolejna porażka piłkarzy ze stolicy. Trener zdecydowanie nie radzi sobie z prowadzeniem drużyny. Meczy był jednostronny, a wynik nie opisuje w…

Koniec jazdy po bandzie!

2 komentarze

Laibach, 22 lutego1921r. I stało się! Pierwszy sezon Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier za nami! To co przez ostatnie pięć miesięcy wywoływało dodatkowe pokłady energii adrenaliny w końcu ma swój kres. Ale wszystkich zmartwionych uspokajamy na początku…