K. u. K. Verwaltungsbureau donosi – witryna Monarchii przywrócona!

0 Comments

Lemberg. Jego Cesarska i Królewska Mość, zajmujący także stanowisko Dyrektora C. i K. Biura Administracji, był łaskaw podzielić się z poddanymi radosną nowiną. Otóż w swym komunikacie Biuro podzieliło się adresem witryny Monarchii Austro-Węgierskiej! Jest to, jak zapewnia administracja, li tylko wersja podstawowa, zaś nowe elementy będą dodawane sukcesywnie. Jest to z pewnością duży krok naprzód w dziele budowania Monarchii. Witrynę można odwiedzić pod adresem austro-wegry.org, znanym także jako pierwszy adres witryn Monarchii Naddunajskiej.

Jak z redakcją „WZ” podzielił się Zbyněk Nedospal, młodszy referent działu prasowego Biura:
-Nowy wizerunek strony głównej – która wszak jest wizytówką nas wszystkich – to pierwsza z planowanych zmian infrastruktury informatycznej, jaką planuje wdrożyć k. u. k. Verwaltungsbureau. Na dniach dodany zostanie także przegląd artykułów prasowych z nowego systemu medialnego, którego wersję przedpremierową można obejrzeć pod adresem https://kiosk.austro-wegry.org. Kolejny na liście zadań Biura jest długo wyczekiwany Bank Państwowy, ale ten projekt nadaj jest w konsultacjach. Pragnę zwrócić uwagę Pana Redaktora, jak i pleno titulo Czytelników i Czytelniczek, iż wszystkie powstające systemy są głęboko zintegrowane z naszym istniejącym forum dyskusyjnym – do żadnego z nich nie jest potrzebny osobny login czy hasło, zaś zarówno artykuły jak i komentarze są automatycznie połączone z forum. Zachęcam do przyglądania się bieżącym komunikatom C. i K. Biura Administracji.

Obecnie na witrynie Monarchii znajdziemy banner, odnośnik do forum oraz kiosku (który także uległ zmianie), wyszukiwarkę oraz zbiór najnowszych artykułów z Planety Mikronacje. Główną częścią witryny jest wszystko to, co dzieje się w Monarchii – a więc wiadomości z forum oraz najświeższa prasa. Zapewne niebawem szkielet strony zostanie uzupełniony o odnośnik do Reichsgesetzblattu, czyli Dziennika Ustaw Państwa. Jeżeli mają Państwo jakieś życzenia, uwagi bądź komentarze co do wyglądu strony głównej Monarchii, można je kierować do Redakcji (przekażemy je do Biura) bądź bezpośrednio na adres Biura:

K. u. K. Verwaltungsbureau
Landstagsgebäude
Marschallstraße 1 (ul. Marszałkowska 1)
Lemberg (Lwów, Львів)
Kgr. Galizien u. Lodomerien

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta