BTC wygrywa w pięknym stylu!

0 Comments

Sportblatt4Wiktor Maretzky, dnia 01. 04. 2016 r.

W środowy wieczór, sportowy Budapeszt tłumnie przybył na klubowy stadion Budapesti Torna Club, aby ujrzeć swoich chłopców, w starciu ze scholandzką Internetią Elfy. Na szczelnie wypełnionych trybunach, można było zauważyć sporo żołnierskich mundurów. To rezerwiści, powołani do zaprowadzenia spokoju w Galicji, gdzie jak chodzą słuchy, wybuchła jakaś rebelia.
Od samego początku spotkania, miejscowi śmiało przystąpili do ataków na bramkę gości, co już w 4′ przyniosło im efekt bramkowy. W 28′ gry padła następna bramka dla BTC. Do pauzy 2-0.
Na początku drugiej odsłony, w 58′ meczu 3-go gola dla gospodarzy, zdobywa pozyskany ze szkółki piłkarskiej Döme Tolnay. Po tej bramce, tempo gry wyraźnie spadło, a goście coraz częściej dochodzili pod bramkę BTC, co zaowocowało zdobyciem przez Inernetię honorowego trafienia w doliczonym czasie gry. Końcowy wynik 3-1.
Wielce kombinacyjna i widowiskowa gra BTC, bardzo podobała się budapesztańskiej publiczności, która owacjami na stojąco pożegnała schodzących do szatni zawodników.

1397208048_rohonci_regi

Po 6-tej kolejce spotkań, BTC zajmuję 4-te miejsce w tabeli Dywizji Brązowej Ligi Królewskiej, z dorobkiem 9 pkt. W najbliższą niedziele rozpoczyna się runda rewanżowa. BTC zagra na wyjeździe z Internetią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Sportblatt – Triumf Sparty w Pucharze XV-lecia MAW!

0 Comments

Letenský stadiony, niedziela 13 września, zgromadził rzesze kibiców, w lożach honorowych przedstawicieli Dworu, Rządu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, śmietanka towarzyska Pragi. Powód jest jeden, mecz rewanżowy w Pucharze XV-lecia, pomiędzy Spartą Praga, trenowaną przez Moritza…

W Teutonii i Sclavinii wielkie ściganie

0 Comments

Eldorat, 17 stycznia 1921r. Kolejna już edycja rajdów zakończona. Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier to wydarzenie bez precedensu. Łączy narody, nie dzieli, ale i wzbudza ogromne pokłady adrenaliny u wszystkich zainteresowanych taką formą rywalizacji... Tym razem rajdowcy…

Skarb Kibica – Erste Klasse – Sezon III

0 Comments

SKARB KIBICA ERSTE KLASSE stan na (28.stycznia 1921 roku) To już po raz trzeci przedstawimy dla Państwa almanach wiedzy o piłkarskiej lidze w Monarchii Austro-Węgierskiej. Przed tym sezonem, choć liga nie powiększyła się, to jednak…