[ARB] Zlot CGP w Pradze

0 Comments

arbeiterAchille Landauer | 17. 11. 2011

 

 

W dniu wczorajszym w większości miast Monarchii rozlepiono liczne plakaty informujące o planowanym na najbliższe trzy dni zlocie Centrali Giełd Pracy, który ma odbyć się w Pradze. Działacze organizacji byli poinformowani już wcześniej, jednak trzymano tę informację w tajemnicy, aby uniknąć prób utrudnienia jego organizacji.

Na zlot udadzą się najprawdopodobniej delegacje większości związków zawodowych Monarchii, które już afiliowały się przy CGP, bądź taką afiliację dopiero rozważają. Nie wiadomo, czy przy okazji Zlotu planowane są jakieś akcje w stolicy Czech, jednak z pewnością najbliższe dni będą oznaczać dla tego miasta istny najazd działaczy syndykalistycznych z całych Austro-Węgier.

Z ujawnionych informacji wynika, że zlot ma na celu omówienie obecnej sytuacji CGP, ustalenie pewnych założeń o charaktrze programowym, a także zaplanowanie działań na najbliższe miesiące.

Zgodnie z uchwałą CGP, wszyscy mieszkańcy Monarchii, solidaryzujący się z działalnością CGP mogą wziąć udział w zlocie. Zaproszeni są także wszyscy, którzy przy okazji chcą do Organizacji wstąpić. Osoby z obydwu tych kategorii proszone są o kontakt pocztowy z tow. Achillem Landauerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta