[ML] 5/2010 – informacja bieżąca – MSZ w RSiT!

0 Comments

news

Tivadar Zoltan Szücs | 07. 11. 2010

 

 

8 listopada w godzinach wieczornych ma się odbyć spotkanie Cesarskiego i Królewskiego Ministra Spraw Zagranicznych, Pana Victorio Mortuusa z Marcelem Hansem – Ministrem Specjalnym ds. Dyplomacji Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.

W oświadczeniu C. i K. MSZ czytamy:

„Głównym tematem rozmów ma być kwestia wzajemnego uznania oraz ustalenia granic Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.”

Spotkanie będzie dotyczyć ważkich tematów w stosunkach na linii Monarchia Austro-Węgier – Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu oraz relacji wewnątrzkontynentalnych. – Powiedział Premier Rządu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, Szlachetny Pan Vidor four Simon Spotkanie musi odbyć się w atmosferze spokoju i rzeczowych negocjacji. – zaznaczył.

Według informacji udzielonej przez Ministra Mortuusa, spotkanie ma się odbyć 8 listopada w godzinach wieczornych, w Trizopolis, w budynku Ministerstwa Specjalnego ds. Dyplomacji RSiT. Dokładne godziny spotkania nie zostały ujawnione i są owiane – jak zaznaczył Minister Spraw zagranicznych – „tajemnicą dyplomatyczną”. Służyć to ma zapewne wspomnianej przez Premiera atmosferze sprzyjającej negocjacjom. Nie dziwi więc też informacja, że spotkanie będzie wyłączone z obecności mediów.

Premier four Simon powiedział również, że ze strony Monarchii Austro-Węgier przewiduje się uczestnictwo jedynie C. i K. Ministra Spraw Zagranicznych.

Nie otrzymaliśmy informacji, jeśli chodzi o tematy, jakie mają zostać poruszone na spotkaniu. Jak powiedział Premier – W tej chwili mogłoby to zaszkodzić rozmowom.

Na oficjalny komunikat możemy oczekiwać po zakończeniu spotkania. Monarchie Leben stale monituje rozwój sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta