[ML] 5/2010 – informacja bieżąca – MSZ w RSiT!

0 Comments

news

Tivadar Zoltan Szücs | 07. 11. 2010

 

 

8 listopada w godzinach wieczornych ma się odbyć spotkanie Cesarskiego i Królewskiego Ministra Spraw Zagranicznych, Pana Victorio Mortuusa z Marcelem Hansem – Ministrem Specjalnym ds. Dyplomacji Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.

W oświadczeniu C. i K. MSZ czytamy:

„Głównym tematem rozmów ma być kwestia wzajemnego uznania oraz ustalenia granic Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.”

Spotkanie będzie dotyczyć ważkich tematów w stosunkach na linii Monarchia Austro-Węgier – Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu oraz relacji wewnątrzkontynentalnych. – Powiedział Premier Rządu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, Szlachetny Pan Vidor four Simon Spotkanie musi odbyć się w atmosferze spokoju i rzeczowych negocjacji. – zaznaczył.

Według informacji udzielonej przez Ministra Mortuusa, spotkanie ma się odbyć 8 listopada w godzinach wieczornych, w Trizopolis, w budynku Ministerstwa Specjalnego ds. Dyplomacji RSiT. Dokładne godziny spotkania nie zostały ujawnione i są owiane – jak zaznaczył Minister Spraw zagranicznych – „tajemnicą dyplomatyczną”. Służyć to ma zapewne wspomnianej przez Premiera atmosferze sprzyjającej negocjacjom. Nie dziwi więc też informacja, że spotkanie będzie wyłączone z obecności mediów.

Premier four Simon powiedział również, że ze strony Monarchii Austro-Węgier przewiduje się uczestnictwo jedynie C. i K. Ministra Spraw Zagranicznych.

Nie otrzymaliśmy informacji, jeśli chodzi o tematy, jakie mają zostać poruszone na spotkaniu. Jak powiedział Premier – W tej chwili mogłoby to zaszkodzić rozmowom.

Na oficjalny komunikat możemy oczekiwać po zakończeniu spotkania. Monarchie Leben stale monituje rozwój sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta