[ML] 5/2010 – informacja bieżąca – MSZ w RSiT!

0 Comments

news

Tivadar Zoltan Szücs | 07. 11. 2010

 

 

8 listopada w godzinach wieczornych ma się odbyć spotkanie Cesarskiego i Królewskiego Ministra Spraw Zagranicznych, Pana Victorio Mortuusa z Marcelem Hansem – Ministrem Specjalnym ds. Dyplomacji Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.

W oświadczeniu C. i K. MSZ czytamy:

„Głównym tematem rozmów ma być kwestia wzajemnego uznania oraz ustalenia granic Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.”

Spotkanie będzie dotyczyć ważkich tematów w stosunkach na linii Monarchia Austro-Węgier – Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu oraz relacji wewnątrzkontynentalnych. – Powiedział Premier Rządu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, Szlachetny Pan Vidor four Simon Spotkanie musi odbyć się w atmosferze spokoju i rzeczowych negocjacji. – zaznaczył.

Według informacji udzielonej przez Ministra Mortuusa, spotkanie ma się odbyć 8 listopada w godzinach wieczornych, w Trizopolis, w budynku Ministerstwa Specjalnego ds. Dyplomacji RSiT. Dokładne godziny spotkania nie zostały ujawnione i są owiane – jak zaznaczył Minister Spraw zagranicznych – „tajemnicą dyplomatyczną”. Służyć to ma zapewne wspomnianej przez Premiera atmosferze sprzyjającej negocjacjom. Nie dziwi więc też informacja, że spotkanie będzie wyłączone z obecności mediów.

Premier four Simon powiedział również, że ze strony Monarchii Austro-Węgier przewiduje się uczestnictwo jedynie C. i K. Ministra Spraw Zagranicznych.

Nie otrzymaliśmy informacji, jeśli chodzi o tematy, jakie mają zostać poruszone na spotkaniu. Jak powiedział Premier – W tej chwili mogłoby to zaszkodzić rozmowom.

Na oficjalny komunikat możemy oczekiwać po zakończeniu spotkania. Monarchie Leben stale monituje rozwój sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

[ML] Die Geld 2/2010

0 Comments

hr Xavery Klopocki | 18. 08. 2010     Monarchie LebenWitam Serdecznie! Przede wszystkim musze przeprosic Was, drodzy Czytelnicy za opoznienie, z jakim ukazuje sie niniejszy numer. Jego powodami sa przede wszystkim nowe obowiazki jakie…

[KT] Ciąg dalszy…

0 Comments

Kat Duci Farkas | 17. 10. 2010     Witam ponownie! "Śledztwo" potoczyło się dalej. Osobiście postanowiłam dowiedzieć się o co chodzi. Podczas szpiegowania w krzakach, niestety złamałam rękę, ale zobaczyłam to i owo ;)…

[SE] Kolejne ofiary! Naga prawda o dyplomatach zza mórz!

0 Comments

Victorio Mortuus | 27. 02. 2013   Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować najnowszy tytuł prasowy, który zaabsorbuje Wam gigantyczną dawkę skandali, seksu i krwi, czyli tego czego człowiek do życia potrzebuje najbardziej. A już w…