Okiem kibica (nr 2)

0 Comments

zeitungRudolf Habsburg | 20. 07. 2010

 

W związku z wczorajszymi problemami technicznymi, za które przepraszamy, nakład samodzielnego dodatku „Okiem kibica” do Monarchie Zeitung można przeczytać w dniu dzisiejszym. Redakcja życzy przyjemnej lektury!
——————————————————-
Jest! Stało się! W niedzielny wieczór na stadionie El Monarchofascism w Jastrzębcu Monarchia Austro-Węgier pokonała 2:0 ekipę Cesarstwa Arctiq. Było to zwycięstwo odniesione dosyć pewnie, wszak obie drużyny dzieli klasa rozgrywkowa, jeśli nawet nie dwie. Co do samego meczu, to podobać się mógł tylko w I połowie. Podczas pierwszych 45 minut meczu ujrzeliśmy dwie bramki i to nie napastników, nawet nie pomocników, a obrońców. Pierwszą, po fantastycznym dośrodkowaniu Svena Erika Benzeliusa, strzelił głową już w 10 minucie Dutu Sârmaru, prywatnie kuzyn byłego ulubieńca austro-węgierskich kibiców, Taviego Simionescu. Drugą, w 24 minucie, strzelił po fantastycznym rzucie wolnym Fritjof Klüft Do końcowego gwizdka kadra „Orłów Tyrolu” miała jeszcze 4 okazje do przetestowania zdolności bramkarskich golkipera przeciwników, jednakże żadną nie zamieniła na bramkę. W jutrzejszym meczu z Natanią, możemy nie ujrzeć na murawie boiska Tibora Josy, który nabawił się kontuzji w starciu z napastnikami „Eskimosów”. Redakcja życzy młodemu zawodnikowi linii defensywnej szybkiego dojścia do pełni zdrowia.
——————————————————-
Po meczu powiedzieli:
*Piotr Wolecki (vel Rudolf Habsburg), trener kadry „Monarchistów”:
-To zwycięstwo jest dla nas bardzo dobrym rozpoczęciem turnieju. Dzięki niej moi piłkarze, a z nimi cały sztab szkoleniowy wierzą, że urwiemy punkty Natanii w nadchodzącym środowym meczu. Z mojej strony proszę tylko o trzymanie kciuków za nas, byśmy wynieśli ze spotkania dobry wynik.
*Mardi Basit, napastnik reprezentacji Austro-Węgier: 2:0 to dla każdego z nas dobry wynik, który daje lepiej patrzeć nie tylko na następny mecz w grupie, czyli z Natanią, ale dalsze. Wielkie graty dla Dutu i Fritjofa za te bramki, dzięki nim jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi!
——————————————————-
Wszystkie wyniki meczów V-Mundialu wraz z ich opisami można zobaczyć w Ogródku Sportowym na forum Monarchii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta