Komunikat Armeegruppe von Rabl № 4/10

0 Comments

zeitung Franz Josef von Habsburg | 02. 03. 2010

 

Dzisiaj oddziały grupy południowej wkroczyły na terytoria opanowane przez rebeliantów. Niespodziewanie nieprzyjaciel stawił silny opór, a w obliczu serii desperackich kontrataków sztab Armeegruppe von Rabl podjął decyzję o chwilowym wstrzymaniu natarcia i powstrzymaniu ataków wroga na umocnionych pozycjach.

Stwierdzono obecność dobrze wyszkolonych i uzbrojonych najemników i sympatyków zbrodniczego reżimu spoza Kontynentu Wschodniego, którzy niewątpliwie przybyli na te ziemie zanim rozpoczęliśmy blokadę morską.
W chwili obecnej lekkie jednostki floty dotarły już do swoich rejonów patrolowania i rozpoczęły blokadę wybrzeża. Eskadra krążowników pozostaje jako wsparcie ogniowe dla dywizjonu torpedowego.

Tym samym oceniamy, że blokada wkrótce przyniesie zamierzony skutek i grupy rebeliantów na lądzie zostaną odcięte od dostaw zaopatrzenia i napływu dalszych ochotników.

(-) Dowództwo Armeegruppe von Rabl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Krytyka – jak to łatwo przychodzi

0 Comments

Vidor Simon | 30. 10. 2008   Pierwszy raz od dłuższeg0 czasu zdecydowałem się wypowiedzieć publicznie, ale nie mogę nie zareagować na działania czy też ich brak Przewodniczącego ZP. Przetrzymywanie projektów bez rozpoczęcia debaty od…

Kościół Surmeński przejmuje Kościół Austriacko-Katolicki

0 Comments

Franciszek Józef II | 28. 05. 2007   W związku z faktem, iż redakcja "Monarchie Zeitung" wyraźnie się obija, pozwoliłem sobie przekazać pewien akt: --- Postanowienie Surmeńskiego Kościoła Chrzescijańskiego, zwanego dalej SKCh i Kościoła Austriacko-Katolickiego,…

Komunikat MSW

0 Comments

Ferenc Batthyany | 01. 08. 2012   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w ostatnich dniach nie podejmowało żadnych działań, z racji urlopu Ministra Spraw Wewnętrznych. Minister Batthyany wraca z wakacji 5 sierpnia.