Rzecz o aktywności

0 Comments

zeitungVidor Simon | 23. 06. 2009

Wasza Cesarska i Królewska Mość!
Szanowny Panie Premierze!
Szanowny Panie Przewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego!
Dzisiaj liczba zarejestrowanych użytkowników osiągnęła 500 osób – dużo czy mało? Powiem tak: sporo. A jak jest z aktywnością? No cóż…nie najlepiej. Gdyby 1/10 użytkowników była aktywna to nasze państwo na pewno wyglądałoby inaczej.

Sejm po raz drugi został wybrany bez wyborów, bo zgłosiło się tylko dwóch kandydatów, Izbę Delegatów także to spotkało. Ludzie drodzy! Czy tak ma wyglądać Monarchia? Czy naprawdę nie uważacie, że powinniście się chociaż odrobinę bardziej zaangażować? Na pewno pojawi się pytanie: jak? Normalnie…podstawowym miejscem aktywności jest forum. Ostatnia inicjatywa – gra forumowa nie wzbudziła wielkiego zainteresowania, a szkoda bo jest to cenna inicjatywa. Można także się włączyć do akcji promocyjnej…porozmawiaj ze znajomymi, zrób pięć kopii plakatu reklamującego i powieś w ogólnie dostępnych miejscach…wstaw raz na jakiś czas link do Monarchii w opisie na gg, a jeżeli ktoś ze znajomych się zarejestruje to wspomagaj go w pierwszych dniach. Chciałbyś piastować jakiś urząd? Uważasz, że masz kwalifikacje? Zgłoś się do Monarchy lub Rządu, jeżeli okaże się, że rzeczywiście się nadajesz na dane stanowisko to na pewno nie będziesz pominięty!

Zdaje się, że większość społeczeństwa ulega zjawisko lenistwa. Widać po najlepiej po Zgromadzeniu Parlamentarnym! Jak dotąd dwóch członków ZP nie oddało głosu w wyborach kandydata na Premiera, jeżeli nie znajdują czasu na tak ważne głosowanie to co z głosowaniami nad „zwykłymi” ustawami! Zachęcam do uważnej obserwacji obecnych Posłów i Delegatów. Mam nadzieję, że następne wybory odbędą się przez głosowanie i wtedy obywatele będą mogli wyrazić swego rodzaju wotum ufności swoim przedstawicielom.


Zachęcam do aktywności – wszędzie! Nasza aktywność to przyszłość Monarchii!
Pozdrawiam,
/-/ Vidor Simon
Dumny Obywatel
Monarchii Austro-Węgier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta