Rada Monarchii dziękuje!

0 Comments

zeitungVidor Simon | 25. 04. 2009

Uchwała Rady Monarchii
Monarchii Austro-Węgier
z dnia 25 kwietnia 2009 roku
z okazji 4. rocznicy powstania Monarchii Austro-WęgierKażda rocznica powstania państwa wraz z czasem świadczy o jego doświadczeniu, wewnętrznej sile i znaczeniu. Nie często bowiem w historii wirtualnych krajów przychodzi świętować 4. obchody istnienia.Wiadomo także, że państwo potrzebuje wzorców dla swych obywateli by mogli oni kontynuować ich dzieło i walczyć o dobro swego kraju. Niewątpliwie bogata historia Monarchii przepełniona jest takimi wzorcami szarych i zwyczajnych ludzi oraz wybitnych przywódców.

Dlatego też, w uznaniu zasług ludzi wybitnych i tych pozornie zwyczajnych, których wybitność przejawiała się w mozolnym trudzie, znoju i pracy o pozycję i jakość Naszego państwa Rada Monarchii Monarchii Austro-Węgier w tak ważnym dniu dla mieszkańców, obywateli, sympatyków i przyjaciół, jakim jest 4. rocznica powstania Monarchii, składa wyrazy podziękowania i zapewnia o swoim ogromnym szacunku dla tych, którzy w ciągu czterech lat istnienia państwa budowali je, przyczyniali się do jego rozkwitu i zapewniali kulturalną i ideologiczną różnorodność godną Cesarstwa i Królestwa.

Jednocześnie Rada Monarchii liczy na to, iż trud włożony w wypracowanie odpowiedniej pozycji Monarchii nie zostanie zaprzepaszczony a praca Naszych poprzedników będzie przez Nas kontynuowana dla dobra państwa i tych, którzy przyjdą po Nas.

(-) Vidor Simon
Regent Monarchii Austro-Węgier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta