Austro-Węgierska Partia Demokratyczna

0 Comments

zeitungLukasz Ziolkowski | 26. 08. 2008

 

Austro-Węgierska Partia Demokratyczna

Jesteśmy partią, która stawia na rozwój państwa, a do tego jest potrzebny system gospodarczy.
Były zapewnienia poprzednich władz, że wkrótce się go doczekamy lecz niestety to nie nastąpiło.

Marzy nam się również państwo, które jest szanowane, z którego zdaniem liczą się inne państwa. Chcemy utrzymywać dobre stosunki dyplomatyczne ze wszystkimi państwami w v-świecie oraz zdobywać nowych sojuszników, którzy wspomogą nasz kraj w potrzebie.

Kolejnym celem naszej partii jest reforma armii. Nie może być tak, że mieszkańcy pragnący wspinać się po szczeblach wojskowej kariery są notorycznie ignorowani przez władzę. Pomimo licznych skarg sfrustrowanych obywateli, władza przez całą swoją kadencje nic z tym problemem nie robi.

Następną rzeczą jaką chcemy się zająć, jest efektywna i efektowna promocja naszego wspaniałego kraju.
Co prawda mamy ok. 450 mieszkańców, ale co z tego, skoro tylko 20 jest aktywnych?
Chcemy dalej pracować nad tematem Austro-Węgier w Micropedii. Obywatele widząc chociażby na mapie, że Austro-Węgry są wielkim państwem przychodzą do nas, lecz gdy zobaczą co mamy im do zaoferowania to wolą przenieść się do Sarmacji czy do Scholandii, gdzie istnieją systemy gospodarcze.

Ponadto pragniemy zająć się zmianami niektórych bezsensownych i nieżyciowych zapisów w ustawach, np. zapis, w którym jest mowa o tym, iż żeby założyć np. gazetę potrzeba ok. 300 koron. W sytuacji braku systemu gospodarczego, zapis taki uważamy za zbędny i utrudniający życie mieszkańcom.

Naszym priorytetem jest również rozwój sportu. Nasza reprezentacja w v-mundialu jest pośmiewiskiem wszystkich państw i dostaje r16;r17;batyr17;r17; po 6:0 w każdym meczu.

Wielu mieszkańców nie potrafi znaleźć dla siebie odpowiedniej pracy. Sądzą, że jak nie ma SG to nie ma co robić. Pracy w A-W jest sporo, tylko trzeba stworzyć prężną instytucję zajmującą się doradztwem zawodowym.

Chciałbym teraz państwu przedstawić przedstawicieli naszej partii a jednocześnie kandydatów do Zgromadzenia Parlamentarnego:
Łukasz Ziółkowski- przewodniczący partii.
Ambitny człowiek, chcący jak najlepiej dla swojego kraju. Stawia na demokratyczne państwo, w którym obywatele decydują kto ma rządzić ich krajem. Jest to osoba, która uparcie dąży do celu, i nie spocznie dopóki nie doprowadzi wszystkich rozpoczętych spraw do końca.
Filip Czarnota- Wiceprzewodniczący partii. Początkujący w roli polityka, lecz mający bardzo dużą wiedze o polityce. Szczery i otwarty na nowe znajomości. Na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro partii.
Piotr de Burg von Baden- sekretarz partii. Skarbnica wiedzy , zawsze chętny by pomóc. Nigdy nie zawiódł jako członek partii i jako przyjaciel. To on daje najwięcej pomysłów dotyczących partii.
Ernst von Schwiz- Człowiek zawsze służący pomocą i chętny do współpracy. Pierwszy członek naszej partii. Gdyby nie jego pomoc, nasza partia prawdopodobnie by nie powstała.
Eva von Lindeman- Jedyna kobieta w naszej partii. Jest osobą całym sercem oddaną partii.
Pomysłowa i błyskotliwa.

Mam nadzieje, że przekonałem Państwa do tego, by oddać Swój głos na naszych kandydatów.
Przewodniczący:
Łukasz Ziółkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Ogłoszenie Ministerstwa Wojny Hans von Ditrich | 01. 07. 2007

0 Comments

Hans von Ditrich | 01. 07. 2007   Ministerstwo Wojny ogłasza, iż w dniach 3-5 lipca 2007 mogą wystąpić problemy z poruszaniem się po drogach krajowych na terenie Krajów Korony Św. Stefana. Sytuacja powyższa będzie…

Podziękowanie

0 Comments

Riccardo von Rotberg | 08. 09. 2008   Wiedeń, 8. września 2008r. Drodzy mieszkańcy, w ostatni weekend zdecydowaliście komu powierzyć ster władzy. Dziękujemy za udzielone mam zaufanie i przyrzekamy Was nie zawieźć. Chcemy jak najszybciej…

Krytyka – jak to łatwo przychodzi

0 Comments

Vidor Simon | 30. 10. 2008   Pierwszy raz od dłuższeg0 czasu zdecydowałem się wypowiedzieć publicznie, ale nie mogę nie zareagować na działania czy też ich brak Przewodniczącego ZP. Przetrzymywanie projektów bez rozpoczęcia debaty od…