Rozstrzygnięcie konkursu na Prezesa Federacji Piłkarskiej

0 Comments

zeitungVidor Simon | 29. 04. 2008

 

Szanowni Państwo!

W uchwale ministerialnej MK 5/2008 przedstawiłem wyniki konkursu na Prezesa Federacji Piłkarskiej, które wprawiły mnie w osłupienie.

Wszyscy pamiętamy żywiołową dyskusję i ataki na Ministerstwo Kultury po zawieszeniu Federacji, a tymczasem do konkursu stanął JEDEN uczestnik – Pan Piotr Wolecki, któremu dziękuję za trud, ale jednak nie uzyskał stanowiska Prezesa Federacji w związku z bardzo silnymi powiązaniami z Państwem Kościelnym Rotrią.

Jako Minister zastanawiam się, gdzie podziały się wszystkie osoby, które tak aktywnie „linczowały” Ministerstwo. Czyżby można było stwierdzić, że owe osoby okazały się tchórzami? To pytanie do każdego obywatela Monarchii!

Jest mi niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Oczywiste jest, że Federacja Piłkarska nadal pozostaje zawieszona.

Za dwa tygodnie rozpocznę powtórnie konkurs na Prezesa Federacji, jeżeli i on nie przyniesie rozstrzygnięcia będę musiał się poważnie zastanowić nad przyszłością Federacji.

Z całego serca pragnę podziękować Panu Fraknowi Dolasowi, który pomógł w przygotowaniach do konkursu na stanowisko Prezesa Federacji.

(-) Vidor Simon
Minister Kultury
Monarchii Austro-Węgier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tytuły

Archiwa

Meta