Stanowisko Rządu w sprawie Ziem Rotrii

0 Comments

zeitungVictorio Mortuus | 22. 01. 2008

 

W związku z wnioskiem Jego Ekscelencji Victora de Zepp i chęcią przejęcia ziem przez Udzielne Księstwo Zakonu Templariuszy w postaci Jego Książęcej Mości Fryderyka Wilhelma I w głosowaniu nad tym wnioskiem, jesteśmy zmuszeni do stanowczego protestu w zaistniałej sprawie. Nie możemy pozwolić by UKW było miejscem, gdzie ziemia jest dzielona pomiędzy kilka państw. W dodatku karygodny jest fakt, iż akt głosowania i próba zagarnięcia łamią prawo.
Rząd Monarchii Austro-Węgier będzie zdecydowanie bronił suwerenności tych ziem. Jeśli nie drogą dyplomatyczną, to drastycznymi środkami.
Prawo nie jest po to by je łamać, a ziemia nie jest po to by ją dzielić i zaspokajać swoje coraz większe rządze. Tym bardziej Monarchia Austro-Węgier nie uznaje zwierzchnictwa Pseudo-Patriarchy składającego wniosek, który po tzw. „Kapitulacji Rotrii” nie ma prawnego statusu bycia zwierzchnikiem Rotrio-Chrześcijaństwa, które „przejął”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Noworoczna Mowa Tronowa

0 Comments

Franciszek Józef II | 01. 01. 2011   An meine Völker! Népeimhez! Jak co roku, po - jak zawsze udanym - świętowaniu Sylwestra, przychodzi mi wygłosić Mowę Tronową przed Ludami Monarchii na nowy, dwa tysiące…

Komunikat MSW

0 Comments

Ferenc Batthyany | 01. 08. 2012   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w ostatnich dniach nie podejmowało żadnych działań, z racji urlopu Ministra Spraw Wewnętrznych. Minister Batthyany wraca z wakacji 5 sierpnia.

Rocznica

0 Comments

Edmund von Rabl | 02. 05. 2007   Drodzy Rodacy Może nie powinienem mieszać faktów rzeczywistych z v-światem, ale okazja jest wyjątkowa. Poza tym jako jedyne z v-państw mamy jakąś realną tradycję, która odróżnia nas…