Czerwona rewolucja!

0 Comments

Franz Josef II, dnia wrzesień 23 2005

Do wszystkich narodów Austro-Węgier!
Nasza ukochana i miłująca pokój monarchia została zaatakowana. Nie jest to atak żadnego z państw. Jest to bunt przeciwko jedynej prawowitej władzy naszego państwa. Rewolucjoniści pod czerwoną flagą (oznacza ona komunizm) są w posiadaniu trzech prowincji – Czech, Moraw i Śląska, które oddał im Namiestnik Czech – Cezary Czarniecki. Nie jest on jednak uważany za zdrajcę ze względu na specjalne okoliczności, których niestety nie mogę ujawnić. Nasze wojska zdążyły już zająć pozycje obronne i dzielnie walczą w obronie korony.

(-)Franciszek Józef II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Nowy minister sportu

0 Comments

Franz Josef II, dnia lipiec 23 2005 Z przyjemnością stwierdzam, że pomimo nieobecności Pani Kanclerz nasz rząd dalej się rozwija. Na podstawie przysługujących mi praw mianuję oficjalnie Istvana Tersztyanskyego ministrem sportu w Cesarsko-Królewskim rządzie.

Życzenia

0 Comments

Franz Josef II, dnia kwiecień 26 2005 Wszystkim uczniom 3-ich klas gimnazjum życzymy pomyślnych testów gimnazjalnych.

Drodzy Obywatele, Rodacy!

0 Comments

Szymon Mendus, dnia grudzień 13 2005 Mamy już pierwsze owoce pracy naszego Rządu. Chciałbym zakomunikować iż każde ministerstwo i urząd ma swój adres e-mail który umożliwi Wam kontakt z danym ministrem i ministerstwem. Tak więc…